Dne 11.11 a 12.11 se můžete těšit na polévku kaldoun a svatomartinskou husu
p.Janda
725 888 909

SVATBA

Nezapomenutelný svatební den

Prostory středověkého hradu za městem Krupka v nádherné přírodě jsou naprosto ideálním místem pro oslavy Vašich významných dnů, výročí a událostí. Dobové prostředí je originální a romantické a dává možnost umocnit Vaše vzpomínky na okamžiky, které si přejete pamatovat.

ZAJISTÍME PRO VÁS

Aby Vaše akce u nás byly opravdu nezapomenutelné a nic Vám na nich nechybělo, zajistíme Vám na přání fotografaDJubytováníindividuální prohlídku hradu Krupka, květinovou výzdobuvýzdobu svatebních tabulíslavnostní výzdobu a mnoho dalšího…

PROSTORY PRO SVATBY A SPOLEČENSKÉ OSLAVY

RESTAURACE A SALONEK

Restauraci si můžete rezervovat pro menší oslavy do cca 30 osob a salónek v restauraci pro 16 osob.

RYTÍŘSKÝ SÁL

Nachází se v podzemí hradu a slouží primárně jako obřadní místnost pro svatební obřady. Rytířský sál Vám nabízíme také pro Vaše akce s kapacitou 55 míst, kdy místnost zařídíme a vyzdobíme ke společenskému posezení. Výzdoba Rytířského sálu je dobová a fotografie z Vašich akcí budou jedinečné.

KRBOVÝ SÁL

Krbový sál s kapacitou 60 míst je vytápěný mohutným krbem, zdobený erby na kamenných stěnách a je oblíbeným místem pro svatební hostiny a akce konané od jara do podzimu. Podobně jako Rytířský sál se nachází v podzemí hradu a silně na Vás zapůsobí svým dobovým stylem a historickou atmosférou. Vaší pozornosti určitě neunikne historický „nadčasový“ stroj času, který je součástí unikátního interiéru.

HRADNÍ TERASY

V letním období je možné pořádat cateringové rauty a grill párty i venku v párty stanech. Budete si tak užívat slunce, teplo, vyhlídku na okolí, přírodu na dosah a úžasný prostor hradních teras. Zanedlouho budou mít novomanželé možnost svatebního obřadu také pod svatebním altánkem na terase.

Srdečně Vás zveme do Hrádku Krupka.