Pokoje

Dvoulůžkový pokoj č. 1

Dvojlůžkový pokoj s koupelnou a WC o velikosti 23 m2 s výhledem do zahrady se středověkou baštou. Součástí vybavení pokoje je manželská postel s nočními stolky, dále konferenční stolek, pracovní stůl s židlí, skříň, věšák a botník, lednička, kávový set s rychlovarnou konvicí, TV s plochou obrazovkou. V koupelně je sprchový kout, vybavený ručníky a toaletními potřebami.

Jednolůžkový pokoj č. 2

Jednolůžkový pokoj s koupelnou a WC o velikosti 30 m2 s výhledem na nádvoří hradu. Součástí vybavení pokoje je jednolůžková postel s nočním stolkem, dále konferenční stolek s dvěma křesly, skříní, věšákem a botníkem, ledničkou, kávovým setem s rychlovarnou konvicí, TV s plochou obrazovkou. V koupelně je rohová vana a je vybavena ručníky a toaletními potřebami. WC má samostatný prostor.

Třílůžkový pokoj č. 3

Třílůžkový pokoj s koupelnou a WC o velikosti 35 m2 s výhledem na nádvoří. Součástí vybavení pokoje je manželská postel s nočními stolky, jednolůžková postel s nočním stolkem, dále konferenční stolek s dvěma křesly, pracovní stůl s židlí, skříň, věšák a botník, lednička, kávový set s rychlovarnou konvicí, TV s plochou obrazovkou. V koupelně je WC a sprchový kout, vybavený zobrazit více ručníky a toaletními potřebami.

Dvoulůžkový pokoj č. 4

Dvoulůžkový pokoj s koupelnou a WC o velikosti 31 m2 s výhledem na nádvoří. Součástí vybavení pokoje je manželská postel s nočními stolky, dále konferenční stolek s dvěma křesly, skříň, věšák a botník, lednička, kávový set s rychlovarnou konvicí, TV s plochou obrazovkou. V koupelně je WC a sprchový kout, vybavený ručníky a toaletními potřebami.

Třílůžkový pokoj č. 5

Třílůžkový pokoj s koupelnou a WC o velikosti 36 m2 s výhledem na nádvoří a památkovou zónu. Součástí vybavení pokoje je manželská postel s nočními stolky, jednolůžková postel s nočním stolkem, dále konferenční stolek s dvěma křesly, pracovní stůl s židlí, skříň, věšák a botník, lednička, kávový set s rychlovarnou konvicí, TV s plochou obrazovkou. V koupelně je WC a zobrazit více sprchový kout, vybavený ručníky a toaletními potřebami.

Jednolůžkový pokoj č. 6

​Jednolůžkový pokoj s koupelnou a WC o velikosti 23 m2 s výhledem do zahrady se středověkou baštou. Součástí vybavení pokoje je samostatná postel s nočním stolkem, dále konferenční stolek s křeslem, skříň, věšák a botník, lednička, kávový set s rychlovarnou konvicí, TV s plochou obrazovkou. V koupelně je WC a sprchový kout, vybavený ručníky a toaletními potřebami.

Čtyřlůžkový pokoj č. 7

​​Čtyřlůžkový apartmán o velikosti 56 m2 s koupelnou s WC a dalším samostatným WC. Součástí vybavení pokoje je manželská postel s nočními stolky, v pokoji odděleném dveřmi dvě samostatné postele, konferenční stolek se sedací soupravou pro čtyři osoby, pracovní stůl, židle, dvě křesla, skříň, věšák a botník, lednička, kávový set s rychlovarnou konvicí, TV s plochou obrazovkou. Koupelna ke vybavena zobrazit více ručníky a toaletními potřebami.

Dvoulůžkový pokoj č. 8

​​Dvoulůžkový pokoj s koupelnou a WC o velikosti 20 m2 s výhledem na nádvoří. Součástí vybavení pokoje je manželská postel s nočními stolky, skříň, věšák a botník, lednička, kávový set s rychlovarnou konvicí, TV s plochou obrazovkou. V koupelně je WC a sprchový kout, vybavený ručníky a toaletními potřebami.

Dvoulůžkový pokoj č. 9

Dvoulůžkový pokoj s koupelnou a WC o velikosti 38 m2 s výhledem na nádvoří. Součástí vybavení pokoje jsou dvě samostatná lůžka s nočními stolky, dále konferenční stolek s dvěma křesly, skříň, věšák a botník, lednička, kávový set s rychlovarnou konvicí, TV s plochou obrazovkou. V koupelně je WC a sprchový kout, vybavený ručníky a toaletními potřebami.