» Svatby, společenské i firemní akce na hradě Krupka, Teplice

Prostory středověkého hradu za městem Krupka v nádherné přírodě jsou naprosto ideálním místem pro oslavy Vašich významných dnů, výročí a událostí. Dobové prostředí je originální a romantické a dává možnost umocnit Vaše vzpomínky na okamžiky, které si přejete pamatovat.

Prostory pro svatby a společenské oslavy

Restaurace a salonek

Restauraci si můžete rezervovat pro menší oslavy do cca 30 osob a salónek v restauraci pro 16 osob. 

Rytířský sál

Nachází se v podzemí hradu a slouží primárně jako obřadní místnost pro svatební obřady. Rytířský sál Vám nabízíme také pro Vaše akce s kapacitou 55 míst, kdy místnost zařídíme a vyzdobíme ke společenskému posezení. Výzdoba Rytířského sálu je dobová a fotografie z Vašich akcí budou jedinečné.

Krbový sál

Krbový sál s kapacitou 60 míst je vytápěný mohutným krbem, zdobený erby na kamenných stěnách a je oblíbeným místem pro svatební hostiny a akce konané od jara do podzimu. Podobně jako Rytířský sál se nachází v podzemí hradu a silně na Vás zapůsobí svým dobovým stylem a historickou atmosférou. Vaší pozornosti určitě neunikne historický "nadčasový" stroj času, který je součástí unikátního interiéru.

Hradní terasy

V letním období je možné pořádat cateringové rauty a grill párty i venku v párty stanech. Budete si tak užívat slunce, teplo, vyhlídku na okolí, přírodu na dosah a úžasný prostor hradních teras. Zanedlouho budou mít novomanželé možnost svatebního obřadu také pod svatebním altánkem na terase.

Zajišťujeme akce

  • svatební hostiny
  • narozeninové oslavy, oslavy výročí, promoce
  • firemní rauty, coffee breaky a obchodní prezentace
  • cateringové rauty v párty stanech, grill párty
  • květinovou, svatební a další květinovou výzdobu

Doplňkové služby k akcím na hradě

Aby Vaše akce u nás byly opravdu nezapomenutelné a nic Vám na nich nechybělo, zajistíme Vám na přání fotografa, DJ, ubytování, individuální prohlídku hradu Krupka, květinovou výzdobu, výzdobu svatebních tabulí, slavnostní výzdobu a mnoho dalšího…

Rezervujte si termín pro svou akci

Na webových stránkách máte možnost zjistit volné a obsazené termíny na hradě. Pomocí kalendáře si vyhledejte a zvolte den pro svou akci, vyplňte a odešlete rezervační formulář a my Vás vzápětí budeme kontaktovat a domluvíme se s Vámi na podrobnostech. Kontaktujte nás i v případě obsazených termínů, vzhledem k výběru více prostor, určitě pro Vás najdeme vhodné řešení.

on-line rezervace akcí na hradě

Pronájem salonku v restauraci a rytířského sálu dle dohody, pronájem krbového sálu 10000,-Kč, nebo dle dohody. Ceny jsou uvedeny s DPH.

Ubytování v penzionu na hradě

Pokud se Vaše akce protáhne do pozdních hodin, nebo jste zdaleka, využijte možnost ubytování přímo v penzionu Růžového hrádku. Novomanželé můžou strávit svou svatební noc v novomanželském pokoji s velkou vířivou rohovou vanou a romantickou výzdobou.


[ ↑ k obsahu ↑ ]