Kniha návštěv

Celkový počet příspěvků: 11

13.11.2016 15:12  Kateřina a Jan Čermákovj

Moc rádi bychom poděkovali celému personálu za uspořádání překrásné svatby.
Krbicek pěkně hřál, obidek i raut výborný.
Děkujeme ☺

11.7.2016 23:19  Hložek Jan (hlozek.jan@post.cz)

Rádi bychom se ženou poděkovali za užasnou svatbu, kterou jsme 2.7.2016 měli možnost absolvovat v prostředí Hradu v Krupce. Personál byl naprosto profesionální a vstřícný a jídlo vynikající. Rozhodně doporučujeme a nešetřete na ubytování, pokoje jsou velmi komfortní a stylové. Za nás jednoznačné doporučení, ideálně v kombinaci DJ Milana a cukrářky Klara Cakes (Klára Bucek).

13.6.2016 14:11  Pavel Sekera (amos.sekera@seznam.cz)

Prostě a jednoduše - děkujeme. Strávili jsme s manželkou víkend na hradě a byli jsme plně spokojeni s obsluhou v restauraci, s jídlem z kuchyně, s ubytováním. Restaurační místnost nemá chybu, řekl bych, že je " vystajlovaná " na 100 procent, doporučení servírky na vína bylo též bez chyby, prostě spokojenost. Děkujeme a doporučujeme. S pozdravem Pavel a Lenka Sekerovi, Chomutov

24.8.2015 22:57  Kateřina a Martin Parolkovi

Tímto bychom chtěli opětovně poděkovat za naprosto profesionální přístup vašeho týmu v čele s paní Derkovou a panem Kolingerem. Lepší místo na svatbu jsme si vybrat nemohli, krásné prostředí a k tomu vámi připravený sál s hostinou bez jediné chybičky. Vše bylo přesně podle našich představ. Jednoznačně doporučujeme.

S pozdravem Parolkovi.

22.7.2015 22:18  Sasa Heathcote (alexandra.kopecka@seznam.cz)

Krasne misto. Vyborne jidlo. Vyborny pan vedouci Kolinger a super personal. Meli jsme zde v sobotu svatbu a hned by jsme si to zopakovali :-) Mohu ze srdce doporucit, je to vyborne misto! Vsechno klaplo jak melo a cely vikend se nam vsichni krasne venovali. Vsichni svatebcane z toho mista byli nadseni a rikaji nam, ze to byla nejlepsi svatba na ktere kdy byli :-) Urcite se sem znovu vratime. Dekujeme za vsechno.

20.7.2015 08:07  Tomáš Janeček

Vážená slečno Derková, vážený pane Kolingere,

stále vstřebáváme pocity a ohlasy z naší Páteční (10.7.) svatby konanou v krásném prostředí Vámi provozovaného Růžového hrádku Krupka a nedalo nám napsat pár řádků.

Velmi oceňujeme Vaši precizní práci, etiku a přístup, s níž přistupujete k tak náročnému oboru, jakým je restauratérství a sním služby spojené. Navazujete na to dobré v podnikání, nač byli zvyklí naši prarodiče, vy tuto tradici znovu křísíte a daří se Vám to.

Je nám velkým potěšením a ctí, že jsme si pro náš významný den vybrali právě prostory Růžového hrádku Krupka. Jste jedním ze základních kamenů, na kterých stavíme čerstvé dojmy vyjadřující jen to dobré a v budoucnu budeme na tento den vzpomínat s nadšením. Za to bychom Vám a celému Vašemu personálu rádi ještě jednou vyjádřili naše VELKÉ DÍKY!!!

S úctou a přátelským pozdravem,


manželé Janečkovi

12

[ ↑ k obsahu ↑ ]