Kniha návštěv

Celkový počet příspěvků: 17

17.8.2018 10:48  Jindrovi (maresovaluciee@seznam.cz)

Moc rádi bychom poděkovali paní Roučkové za uspořádání svatby 16.6. 2018...Za nás naprostá spokojenost !!! Ochotný a milý personál, krásná výzdoba, výborné jídlo prostě vše jak má být :)Děkujeme za náš krásný svatební den...Jindrovi

30.7.2018 14:36  manželé Kadlusovi (polanecka.veronika@centrum.cz)

Dobrý den,
ještě jednou bychom Vám chtěli upřímně moc poděkovat! Odvedli jste s celým personálem neskutečnou práci při tak významném dni v našem životě, jakým naše svatba byla. Vše bylo nádherné a už teď víme, že budeme mít skvělé vzpomínky po celý život. Od začátku s Vámi byla skvělá komunikace, profesionální i velmi lidský přístup, nic nebyl problém. Prostě jste nám náš den chtěli udělat výjimečným. Obsluha byla naprosto příjemná, vstřícná, ochotná a stále usměvavá! Co se týče jídla, tak to bylo doslova luxusní, výborné! Vnitřní i venkovní prostory jsou pro nás překrásné, romantické a mají své kouzlo. Můžeme říct, že všem svatebním hostům se líbilo a byli spokojeni. Věříme, že k Vám jistě rádi vrátíme, třeba u příležitosti našeho výročí.
Ještě jednou za všechno děkujeme, byli jsme maximálně spokojeni!
manželé Kadlusovi

20.6.2018 19:55  Trochtíci (mirthka@seznam.cz)

Zdravíme všechny zaměstnance Růžového hrádku. Ještě jednou mockrát děkujeme za perfektní servis během našeho svatebního dne 16.6.2018, vše proběhlo na jedničku s hvězdičkou, počínaje výzdobou, skvělým jídlem, milým a ochotným personálem. Děkujeme, že jste byli součástí našeho dne, moc si toho vážíme a velmi rádi vás všem doporučíme. Velké díky patří paní Roučkové, která s ochotou plnila naše požadavky a přání. Manželé Trochtovi.

15.5.2018 09:29  Růžový hrádek

Vážený pane, velice se omlouvám za vzniklou situaci. Věřte, že vaše stížnost nezůstane pro personál bez odezvy. Pán se kterým jste měl konflikt není rozhodně zaměstnancem našeho podniku. Věřím, že mou omluvu přijmete a zachováte nám svou přízeň.
Děkuji Roučková

14.5.2018 11:11  KarelG

Je fakt, že 13.5.2018 na terase vaší restaurace byla cedulka, že je do 15.00 vyhrazena pro soukromou akci, ale na dotaz, zda nemůžeme dostat aspoň něco k pití a vypít si to mimo terasu restaurace, jsme byli odmítnuti s tím, že je personál již tak dost vytížen cca dvaceti německými důchodci, kteří již byli zjevně obslouženi a kteří zabírali asi polovinu terasy... Ať žije podnikání, už k vám nepřijdeme... A to se mi ani nechce psát o nějakém oplilém, tlustém a plešatém člověku, který se snad chtěl s námi prát, snad to nebyl majitel???

Obyvatelé města Krupka

12.12.2017 01:09  Alena Šťastná (stastna.a@centrum.cz)

Můj milovaný muž pro mne zde 9.12.2017 uspořádal oslavu k narozeninám.
Užili jsme si ji v krásně vyzdobené restauraci spolu s mými 22 hosty.
Výborné jídlo , pití , perfektní obsluha. A mí hosté , kteří zde přespali , si pochvalovali
nejen ubytování ale i skvělou snídani. Protože jsme byli všichni velmi spokojeni,
uvažujeme , že si zde ještě ke konci roku uděláme posezení na rozloučení s rokem 2017. Takže doporučujeme a moc děkujeme všem co se o nás báječně postarali. Alena Šťastná s rodinou a přáteli

123

[ ↑ k obsahu ↑ ]