» Restaurace a penzion Růžový hrádek – hrad Krupka, Teplice

Vítejte na stránkách Restaurace – penzion Růžový hrádek na hradě Krupka u Teplic. Srdečně Vás zveme do Restaurace – penzionu Růžový hrádek, situovaného nedaleko měst Teplice a Ústí nad Labem na klidném vyvýšeném místě ve starobylé části města Krupky s impozantním výhledem do dalekého okolí.

V prostředí středověké zříceniny hradu z počátku 14. století ochutnejte tradiční české speciality i „minutkovou kuchyni“ v naší nově zrekonstruované stylové restauraci. Poseďte u sklenky kvalitního moravského vína či v létě u pravé italské kávy na letní terase.

Kochejte se překrásnou vyhlídkou, vychutnávejte nevšední historickou atmosféru středověkého hradu, krásu okolní přírody, ticho a klid. Můžete se rozhodnout v tomto krásném prostředí i přenocovat v romantickém penzionu.

» Co je nového na hradě

Uzavření Růžového Hrádku

Ve dnech 22.12.2018 až 24.12.2018 bude Růžový Hrádek Krupka uzavřen.

Hledáme číšníka - servírka

 Hledáme číšníka nebo servírku na hlavní pracovní poměr. Němčina vítana.

zobrazit více novinek
Restaurace Růžový hrádek u Teplic

Restaurace Růžový hrádek u Teplic

Přijďte si pochutnat na tradičních českých specialitách i „minutkové kuchyni“ a poseďte u kvalitního moravského vína v romantickém dobovém prostředí hradu Krupka. Stylová hradní restaurace se salonkem má kapacitu 50 míst. V létě je otevřena venkovní terasa s impozantním výhledem na okolí.

Penzion Růžový hrádek

Penzion Růžový hrádek

V penzionu v nevšedním romantickém prostředí hradu Vám nabízíme komfortní ubytování v deseti 2 až 5ti lůžkových pokojů a apartmánů s vlastním sociálním zařízením, TV a chladničkou. Penzion byl nově rekonstruován a vybaven. Pro novomanžele máme připraven romantický novomanželský pokoj s vířivou vanou.

Svatby, společenské a firemní akce

Svatby, společenské a firemní akce

Dopřejte si kouzelnou romantickou svatbu se svatebním obřadem v honosném rytířském sále a svatební hostinou ve stylovém krbovém sále či hradní restauraci. Využijte jedinečné prostory restaurace-penzionu Růžový hrádek a naše profesionální služby pro své společenské, firemní a rodinné akce.


[ ↑ k obsahu ↑ ]